MEĐUOKRUŽNI ODBOJKAŠKI SAVEZ

LESKOVAC

Seniorsko prvenstvo MOSL


SENIORSKA LIGA JUNIORSKA LIGA KADETSKA LIGA PIONIRSKA LIGA PREDPIONIRSKA LIGA

SENIORKE

I kolo 21/22.10.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 13  RADAN  JABLANICA  Lebane, 29.10.2023. 20:30 h 0:3   (13:25, 15:25, 13:25)   41:75 
 14   FENIKS PUSTA REKA   Leskovac, 29.10.2023. 13:00 h   1:3   (14:25, 22:25, 25:21, 14:25)   75:96 
 15   TOPLIČANIN 2   LESKOVAC-98 2   Prokuplje, 21.10.2023. 14:30 h  0:3   (06:25, 12:25, 15:25)   33:75 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 16   SURDULICA  MORAVA   Surdulica  11.11.2023. 16:30 h   3:1   (25:16,19:25,25:19,25:17)   94:71 
 17  PANDA 2  VLASINA  Vranje, 21.10.2023. 20:00 h 3:0 (25:12, 25:14, 25:19)   75:45 
  VIDOVDAN    Slobodna    

 

II kolo 28/29.10.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 18   JABLANICA LESKOVAC-98 2   Medvedja, 28.10.2023. 18:00 h  0:3   (09:25, 20:25, 19:25)   48:75 
 19   PUSTA REKA  TOPLIČANIN 2   Prokuolje, 28.10.2023. 14:00 h  3:0   (25:10, 25:10, 25:10)   75:30 
 20   RADAN FENIKS  Lebane 17.11.2023. 20:30 h   3:1   (17:25,25:20,30:28,25:23)   97:96  

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 21   VLASINA VIDOVDAN   Vlasotince, 28.10.2023. 16:30 h   0:3   (22:25, 21:25, 20:25)   63:75
 22   SURDULICA PANDA 2  Surdulica, 29.10.2023. 13:00 h   3:1   (17:25, 25:17, 25:14, 25:17)   92:73  
   MORAVA   Slobodna    

 

 

III kolo 04/05.11.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 23  FENIKS   JABLANICA  Medvedja, 04.11.2023. 17:00 h   3:0   (25:21, 26:24, 25:20)   76:65 
 24   TOPLIČANIN 2  RADAN Lebane, 04.11.2023. 16:30 h  3:0   (25:11, 25:14, 25:15)   75:40 
 25  LESKOVAC-98 2  PUSTA REKA  Leskovac, 04.11.2023. 14:30 h  3:0   (25:8, 25:13, 25:17)   75:38 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 26  PANDA 2   MORAVA   Vladicin Han, 04.11.2023. 15:00 h   0:3   (18:25, 18:25, 12:25)   48:75 
 27  VIDOVDAN  SURDULICA  Lebane, 04.11.2023. 12:00 h  0:3   (8:25, 12:25, 7:25)   27:75 
   VLASINA   Slobodna    

 

IV kolo 11/12.11.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 28  JABLANICA  PUSTA REKA  Bojnik, 10.11.2023. 20:30 h  1:3   (26:24,15:25,7:25,15:25)   63:99 
 29  RADAN  LESKOVAC-98 2  Lebane, 12.11.2023. 13:30 h  0:3   (14:25,20:25,24:26)   58:76 
 30  FENIKS   TOPLIČANIN 2   Leskovac, 11.11.2023. 13:30 h    3:1   (25:12,19:25,25:17,25:16)   94:70 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 31  MORAVA VLASINA   Vladicin Han, 12.11.2023. 19:00 h   3:0   (25:08, 25:09, 25:09)   75:26 
 32  PANDA 2  VIDOVDAN  Vranje, 12.11.2023. 11:00 h   3:0   (25:15,25:18,25:19)    75:52 
   SURDULICA   Slobodna   

 

V kolo 18/19.11.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 33   TOPLIČANIN 2  JABLANICA   Prokuplje 17.11.2023. 20:00 h   3:0   (25:22,25:23,25:15)   75:60 
 34  LESKOVAC-98 2  FENIKS  Leskovac 22.11.2023. 20:00 h   3:0   (25:19,25:12,25:16)   75:47 
 35  PUSTA REKA  RADAN  Lebane 18.11.2023. 11:30 h     3:0   (15:25, 22:25,18:25)   55:75 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 36  VIDOVDAN  MORAVA   Lebane 19.11.2023. 12:00h   0:3   (19:25,14:25,20:25)   53:75 
 37  VLASINA  SURDULICA   Vlasotince 19.11.2023. 14:00h    0:3   (6:25,11:25,7:25)   75:24 
  PANDA 2    Slobodna   

 

VI kolo 25/26.11.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 38  JABLANICA RADAN   Medveđa, 23.12.2023. 16:30 h   3:0   (25:23,25:15,25:20)   75:58 
 39  PUSTA REKA  FENIKS   Bojnik 26.11.2023. 12:30 h   3:0   (25:15,25:16,25:22)   75:53 
 40  LESKOVAC-98 2   TOPLIČANIN 2  Leskovac 26.11.2023. 12:00 h   3:0   (25:14, 25:7, 25:18)   75:39 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 41  MORAVA  SURDULICA   Vladičin Han, 26.11.2023. 14:00 h   3:1   (22:25,25:19,25:23,25:21)   97:88 
 42  VLASINA  PANDA 2  Vlasotince, 16.2.2024. 12:00 h   1:3    (21:25,15:25,26:24,8:25)   70:99 
  VIDOVDAN    Slobodna   

 

VII kolo 02/03.12.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 43  LESKOVAC-98 2  JABLANICA  Leskovac, 4.12.2023. 20:00 h  3:0   (25:11,25:14,25:15)  75:40   
 44   TOPLIČANIN 2  PUSTA REKA  Bojnik, 2.12.2023. 19:00 h  0:3   (9:25,16:25,14:25)   49:75 
 45  RADAN  FENIKS   Leskovac, 2.12.2023. 17:00 h   1:3   (15:25,18:25,25:14,18:25)   76:89 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 46  VIDOVDAN  VLASINA   Lebane, 3.12.2023. 15:00 h   3:1   (25:15,25:20,21:25,25:15)   96:75 
 47  PANDA 2  SURDULICA   Vranje, 2.12.2023. 16:00 h   1:3   (12:25, 25:20, 21:25, 15:25)   73:75
  MORAVA    Slobodna   

 

VIII kolo 09/10.12.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 48  JABLANICA  FENIKS   Leskovac, 10.12.2023. 14:00 h   3:0   (25:8,25:20,25:16)   74:44
 49   TOPLIČANIN 2  RADAN Prokuplje 15.2.2024. 13:00 h   1:3   (25:15,17:25,20:25,20:25)   82:90 
 50  PUSTA REKA   LESKOVAC-98 2  Bojnik, 9.12.2023. 14:00 h   3:0   (25:23,25:23,25:19)   75:65 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 51   PANDA 2  MORAVA Vranje, 9.12.2023. 14:00 h   3:1   ( 22:25,25:17.25:15,25:17)   97:74 
 52  SURDULICA  VIDOVDAN   Surdulica, 9.12.2023. 12:00 h   3:0   (25:20,25:7,25:12)   75:39 
  VLASINA    Slobodna   

 

IX kolo 16/17.12.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 53  JABLANICA  PUSTA REKA   Medveđa, 23.12.2023. 13:30 h   1:3   (17:25,8:25,25:22,4:25)   54:97 
 54   LESKOVAC-98 2  RADAN  Leskovac, 18.2.2024. 12:00 h  3:0   (25:12,25:10,25:17)   75:39 
 55   TOPLIČANIN 2  FENIKS   Prokuplje, 18.2.2024. 13:00 h   3:0   (25:8,25:7,25:18)   75:33

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
56  VLASINA  MORAVA   Vlasotince, 16.12.2023. 10:00 h   0:3   (5:25,14:25,11:25)   30:75 
 57  PANDA 2  VIDOVDAN Vranje, 16.03.2024. 17:00 h   3:1   (25:21,21:25,25:10,25:17)   96:73 
   SURDULICA    Slobodna   

 

X kolo 23/24.12.2023.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 58   JABLANICA   TOPLIČANIN 2   Medveđa, 22.12.2023. 18:30 h   1:3   (18:25,25:20,19:25,22:25)   74:95 
 59  FENIKS   LESKOVAC-98 2   Leskovac, 21.12.2023. 19:00 h   0:3   (9:25,11:25,7:25)   27:75 
 60  RADAN  PUSTA REKA  Lebane, 24.12.2023. 13:00 h  0:3   (službeni rezultat) 00:75

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
61 MORAVA  VIDOVDAN   Vladičin Han, 24.12.2023. 17:00 h  3:0   (25:15,25:12,25:18)   75:45 
 62   SURDULICA  VLASINA   Surdulica, 11.2.2024. 13:00 h  3:0   (25:8,25:7,25:9)   75:24
  PANDA 2    Slobodna   

 

XI kolo 24.02.2024

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme  Rezultat 
 63   PANDA 2   LESKOVAC-98 2   Vranje 03.03.2024. 13:00 h 3:0   (25:19, 25:13, 25:18)   75:50 
 64  PUSTA REKA  SURDULICA  Bojnik, 24.02.2024. 18:00 h   3:2   (25:19, 25:22,16:25,15:25,15:8)   98:99 
 65   TOPLIČANIN 2  MORAVA  Prokuplje, 24.02.2024. 14:00 h  0:3   (8:25,14:25,22:25)   44:75 

 JUG

#  Domaći tim 
 Gostujući tim 
Mesto / Vreme  Rezultat 
 66  FENIKS VLASINA  Leskovac, 24.02.2024. 18:00 h   2:3   (20:25,27:25,25:19,21:25,7:15)   100:109 
 67  RADAN  VIDOVDAN  Lebane, 24.02.2024. 13:00 h  3:0   (25:22, 26:24, 25:17)   76:63 
   JABLANICA    Slobodna  

 

XII kolo 02/03.03.2024.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 68    PANDA 2   TOPLIČANIN 2  Vranje, 03.03.2024. 15:00 h   3:0   (25:22, 25:14, 25:15)   75:51 
 69  MORAVA  PUSTA REKA  Vladičin Han, 02.03.2024. 19:00 h   3:0   (25:15, 25:17, 25:21)   75:53 
 70  SURDULICA   LESKOVAC-98 2  Surdulica, 02.03.2024. 16:00 h  3:0   (25:12, 25:18, 25:14)   75:44 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 71   FENIKS  VIDOVDAN  Leskovac 03.03.2024.  12:00 h    0:3   (16:25, 16:25, 19:25)   51:75 
 72  VLASINA  JABLANICA Vlasotince, 17.03.2024. 15:00 h 0:3   (11:25,18:25,16:25)   45:75   
   RADAN    Slobodna  

 

XIII kolo 09/10.03.2024.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 73   LESKOVAC-98 2   MORAVA  Leskovac 09.03.2024. 17:15 h  2:3 (25:17,20:25,16:25,25:23,8:15)   94:105 
 74   PUSTA REKA PANDA 2 Bojnik 09.03.2024. 14:30 h   3:0   (25:28,25:11,25:15) 75:44 
 75   TOPLIČANIN 2  SURDULICA Prokuplje 10.03.2024. 13:00 h  0:3   (14:25,10:25,18:25)   42:75 

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 76  JABLANICA VIDOVDAN Medveđa 09.03.2024. 19:00 h   
 77  RADAN VLASINA Lebane 09.03.2024. 13:00 h    3:1   (25:11,25:21,14:25,25:23)   89:80
  FENIKS   Slobodna  

 

XIV kolo 16/17.03.2024.

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 78  SURDULICA  PUSTA REKA Surdulica, 16.03.2024. 18:00 h  3:0   (25:18,25:14,25:11)   75:43  
 79    LESKOVAC-98 2  PANDA 2    Leskovac 03.03.2024. 13:00 h   3:0 (26:24,25:17,25:19) 76:60 
 80   MORAVA   TOPLIČANIN 2     

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 81  VLASINA  FENIKS  Vlasotince, 17.03.2024. 13:00 h   3:1  (25:15,25:21,20:25,25:12)   95:73 
 82  RADAN VIDOVDAN  Lebane, 16.03.2024. 13:00 h   3:0   (25:17,26:24,25:21) 76:62 
   JABLANICA    Slobodna  

 

XV kolo 23/24.03.2024.

SEVER

# Domaći tim
 Gostujući tim 
 Mesto / Vreme   Rezultat 
 83   PUSTA REKA  MORAVA  Bojnik, 23.03.2024. 19:00 h   
 84   LESKOVAC-98 2   SURDULICA  Leskovac, 24.03.2024. 14:00 h 0:3   (17:25, 25:27,22:25)   64:77 
 85   TOPLIČANIN 2  PANDA 2    

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 86   JABLANICA   VLASINA  Medveđa, 23.03.2024. 16:00 h  3:1   (25:17,26:28,25:15,25:19)   101:79 
 87  VIDOVDAN  FENIKS  Leskovac, 03.03.2024. 12:00 h   3:0   (25:16,25:16,25:19)   51:75 
  RADAN    Slobodna  

 

XVI kolo 30/31.03.2024

SEVER

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 88   MORAVA    LESKOVAC-98 2     
 89   PANDA 2  PUSTA REKA    
 90   SURDULICA   TOPLIČANIN 2     

 JUG

# Domaći tim
Gostujući tim
Mesto / Vreme Rezultat
 91   VIDOVDAN  JABLANICA    
 92  VLASINA  RADAN    
  FENIKS    Slobodna